III LIGA: Miedź pokonała outsidera

05.10.2019, 17:43
Miedź II Legnica ponownie wygrywa w lidze. Legniczanie pokonali tym razem LZS Starowice 2:0. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka trafiali do siatki rywala w końcówkach obu połów.

Pierwsza bramkę zdobył Hubert Antkowiak, który w 44 minucie gry wykorzystał dośrodkowanie w pole karne. Do momentu zdobycia gola Miedź była drużyną przeważającą i o wiele aktywniejszą pod bramką rywala. W drugiej odsłonie meczu sytuacja nie uległa zmianie. Co ciekawe Miedź II zdobyła kolejnego gola już w 90 minucie. Po składnej akcji Zatwarnickiego z Łobodzińskim, ten drugi podwyższył i tym samym ustalił wynik meczu na 2:0.

Miedź II Legnica – LZS Starowice Dolne 2:0 (1:0)

Bramki: 44 Antkowiak, 90 Łobodziński.

Miedź II Legnica: Hewelt – Borowiak, Warcholak, Czarniecki, Pojasek, Heredia(76 Łobodziński), Koziara(78 Poręba), Zatwarnicki, Conde, Śliwa(81 Smuga), Antkowiak.