III LIGA: Miedź remisuje z Foto Higieną

03.10.2020, 18:25
Miedź II Legnica na własnym boisku zremisowała z Foto Higieną Błyskawicą Gać 2:2. Co ciekawe, dwa gole dla gości padły z rzutów karnych podyktowanych w drugiej części gry.

Miedź objęła prowadzenie już w 3 minucie gry. Heredia znakomicie dośrodkował z rzutu rożnegona głowę Pleśnierewicza, a ten nie dał szans bramkarzowi gości. Do przerwy legniczanie prowadzili 1:0 Po wznowieniu gry goście wyrównali z rzutu karnego, który pewnie wykorzystał Przybylski. Ten sam zawodnik w 82 minucie ponownie podszedł do jedenastki i ponownie się nie pomylił. Miedź wyrównała za sprawą Sebastiana Taranka, który zachował się najprzytomniej w polu karnym gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Miedź II Legnica  - Foto Higiena Błyskawica Gać 2:2 (1:0)

Bramki: 3 Pleśnierowicz, 85 Taranek – 71(K), 82(K) Przybylski

Miedź II: Szpaderski - Pojasek, Bartczak, Pleśnierowicz, Maciejewski, Heredia(70 Petk), Bahaid, Danielewicz, Carastoian, Koziara, Hernandez(60 Niewiadomski, 80 Taranek).