III Liga: Miedź zdobywa komplet punktów

29.04.2018, 15:42

2018_Miedz_2_-_Lechia_Dzierzoniow_-_33.jpgMiedź II Legnica po ciekawym widowisku zdobyła komplet oczek przed własną publicznością. Legniczanie pokonali Lechię Dzierżoniów 2:1, a zwycięskiego gola zdobył Karol Gardzielewicz.

Legniczanie prowadzili od 5 minuty gry, kiedy to Mateusz Zatwarnicki wykorzystał rzut karny. Goście odpowiedzieli również z karnego, ale w 23 minucie. Kapsę pokonał z 11 metrów Damian Niedojad. Remis po pierwszej części zapowiadał emocje, bo wyraźnie obie drużyny nie chciały spocząć na laurach, a 3 punkty dla Miedzi były wyjątkowo ważne w kontekście utrzymania. W 49 minucie Karol Gardzielewicz wszedł w pole karne gdzie zachował się jak profesor i pewnym uderzeniem dał Miedzi drugiego – jak się później okazało – zwycięskiego gola.

Miedź II Legnica – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:1)

Bramki: 5(k) Zatwarnicki, 49 Gardzielewicz – 23(k) Niedojad.

Miedź II Legnica: Kapsa – Stasiak(75 Dyr), Deleu, Miazga, Pojasek, Zatwarnicki, Stachowski, Chuckwudi, Bartulović (60 Konderak), Krauz (70 Tkacz), Gardzielewicz(75 Roca).