III LIGA: Niespodziewana porażka rezerw

29.08.2020, 19:01
Miedź II Legnica po ostatnim zwycięstwie, tym razem wybrała się do outsiderów tabeli ligowej. Legniczanie grali z Polonią Nysa i niestety wysoko przegrali. Jedynego gola dla Miedzi zdobył Maciej Koziara.

To właśnie Koziara otworzył wynik tego meczu. Po znakomitym zagraniu w pole karne z lewego skrzydła, napastnik Miedzi II pewnie pokonał bramkarza gospodarzy uderzeniem w lewy róg bramki. Polonia doprowadziła do remisu jeszcze przed przerwą wykorzystując rzut karny, który na bramkę zamienił Adam Setla. W drugiej połowie kilka błędów w grze naszego zespołu zaprocentowało kolejnymi golami dla gospodarzy. W 77 minucie Mamis podwyższył na 2:1. Ciekawie było już w doliczonym czasie gry. Gospodarze najpierw w 90 minucie po kolejnym trafieniu Setli wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a dwie minuty później, ponownie Mamis dał miejscowym kolejnego gola.  Warto wspomnieć, że w bramce Miedzi II zadebiutował 16-letni Jakub Rędzio. Zdaniem trenerów legnickiego zespołu mimo czterech straconych goli młody bramkarz nie popełnił błędów podczas tego meczu.

Polonia Nysa – Miedź II Legnica 4:1 (1:1)

Bramki: 26(k), 90 Setla, 77, 92 Mamis.

Miedź II Legnica: Rędzio – Katshima, Bartczak, Maciejewski, Niewiadomski(85 Świątko), Lewandowski(75 Taranek), Petk, Bruno(60 Conde), Mehdi, Koziara, Pojasek.