III liga: Rekord Lepszy od Miedzi II

18.05.2019, 18:16
Miedź II Legnica przegrała 1:2 w Bielsku-Białej. Gola dla zielono-niebiesko-czerwonych zdobył Tomasz Żyliński.

W pierwszej odsłonie oba zespoły miały swoje szanse, ale to gospodarze objęli prowadzenie. Cztery minuty przed przerwą Marcin Kozina wykorzystał strzałem głową dogranie Michała Gronia. W 74 minucie podwyższył Dariusz Rucki, wykorzystując podanie Kamila Żołny. W 86 minucie celnym strzałem w długi róg, po indywidualnej akcji, bramkę kontaktową zdobył Tomasz Żyliński. Na więcej legniczan nie było jednak stać i trzy punkty zostały w Bielsku-Białej.

Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 2:1 (1:0)

Bramki: Kozina (41), Rucki (74) – Żyliński (86)

Żółta kartka: Sutor (77)

Sędziował: Sławomir Smaczny (Bytom)

Rekord: Żerdka – Groń, Rucki, Kareta, Caputa, Ogrocki (67. Sobik), Madzia, Czernek (89. Gaudyn), Żołna (82. Gleń), Wróbel, Kozina (72. Czaicki); trener Piotr Jaroszek

Miedź II: Szpaderski – Bartłomiejczak, Sutor, Ławniczak, Chukwudi, Skórski, Adamski (52. Żyliński),Śliwiński (76. Poręba), Porębski (66. Garuch), Łobodziński, Zatwarnicki; trener Radosław Bella