III LIGA: Remis we Wrocławiu

09.11.2019, 17:41
Miedź II Legnica zremisowała we Wrocławiu ze Ślęza Wrocław 1:1. Legniczanie uratowali jeden punkt w końcówce meczu za sprawą Marcina Garucha.

Miedź jako pierwsza trafiła do bramki rywali. W 16 minucie Garuch podał wzdłuż bramki, a akcję sfinalizował celnym strzałem Bruno. Ślęza wyrównała w doliczonym czasie pierwszej połowy, a wyrównującego gola zdobył Piotr Kotyla. Po przerwie w 75 min gospodarze wyszli na prowadzenie. Szpaderskiego celnym uderzeniem pokonał Marcin Wdowiak. Gdy wydawało się, że Ślęza wygra do akcji wkroczył ponownie Garuch. Tym razem Marcin sam trafił do siatki i ostatecznie dał Miedzi punkt.

Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 2:2(1:1)

Bramki: 16 Bruno, 89 Garuch

Miedź II Legnica: Szpaderski – Czarniecki, Conde (46min Łobodzinski), Pojasek, Rogozinski - Lewandowski(90min Samek,) Garuch, Taranek(82min Borowiak), Smuga(66min Sobkowiak) – Bruno, Mislov.