III LIGA: Remis z Foto Higieną

03.11.2019, 15:07
Miedź II Legnica w niedzielnym meczu III ligi zremisowała z Foto Higieną Gać 1:1. Legniczanie mimo sporej przewagi nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz z Foto Higieną był bardzo zacięty. Mimo przewagi Miedzi to goście jako pierwsi otworzyli wynik. W 15 minucie po stałym fragmencie gry do siatki Hewelta trafił Iegor Tarnov. Po przerwie do remisu doprowadził Bruno wykańczając dobrym strzałem składną akcję kolegów. Ten sam zawodnik miał jeszcze dwie dogodne okazje do podwyższenia. Najpierw wyszedł sam na sam z bramkarzem, który wybronił jego uderzenie. Następnie w 85 minucie Bruno znalazł się ponownie sam na sam i trafił do siatki ale z pozycji spalonej.

Miedź II Legnica – Foto Higiena Gać 1:1 (0:1)

Bramki: 50 Bruno – 15 Tarnov.

Miedź II Legnica: Hewelt – Borowiak, Taranek, Sobkowiak, Adamski, Bruno, Rokosz, Rogoziński, Czarniecki(75 Samek), Lewandowski, Pojasek.