III liga: Stal mocniejsza od Miedzi II

15.08.2017, 20:09

2016_Miedz_II_Legnica_-_BKS_Stal_Bielsko-Biala_-_54.JPGMiedź II Legnica wraca z Bielsko-Białej bez punktów. Legniczanie mimo dobrej postawy na boisku przegrali 0:2, choć szczególnie w drugiej odsłonie spotkania byli stroną przeważającą.

W pierwszej części spotkania padła tylko jedna bramka. W 40 minucie gry po dalekim wrzuceniu piłki z autu w pole karne, futbolówka spadła na trzeci metr boiska tuż pod nogi nadbiegającego Sobali, który pokonał Piotra Smołucha. W drugiej odsłonie legniczanie rzucili się śmielej do ataków na bramkę rywala, choć w ich poczynaniach brakowało tylko skuteczności. Na nieszczęście Miedzi w 63 minucie gry sędzia dopatrzył się faulu w szesnastce na zawodniku BKS-u i podyktował rzut karny. Ten na bramkę zamienił Czaicki. Więcej bramek nie padło już w tym spotkaniu.

BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)

Bramki: 40 Sobala, 63 Czaicki

Stal B-B.: Kozik – Radomski, Zakrzewski, Caputa (79 Ferfecki), Wróbel (65 Pielichowski), Czaicki, Zdolski (71 Bezak), Sobala, Pieczur, Karcz (82 Jarnot), Dzionsko.

Miedź II: Smołuch – Miazga, Zawisza (70 Tkacz), Gardzielewicz, Kaźmierczak, Poręba, Surmaj, Januszek (46  Dyr), Stasiak, Sachowski, Krauz.