III liga: Udany początek rundy dla Miedzi II

07.03.2020, 19:33
Miedź II Legnica rozpoczęła wiosnę od wygranej w Żmigrodzie. Gracze trenera Wojciecha Robaszka wygrali 3:2. Kluczową postacią w tym meczu okazał się Rafał Adamski, który zdobył dwa gole i zaliczył asystę.

Miedź rozpoczęła spotkanie od straty gola. W 2 minucie Daniel Stanclik trafił do legnickiej bramki. Później było już zdecydowanie lepiej. W 33 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Warcholaka, piłkę wykończył głową Adamski. Ten zawodnik miał także udział przy drugiej bramce dla Miedzi. Tym razem asystował przy golu Niewiadomskiego. Trzecia bramka, już po przerwie, należała ponownie do Adamskiego. Tym razem dobijał on uderzenie głową Pojaska, które odbił przed siebie bramkarz. Miedź nie wykorzystała jeszcze rzutu karnego. Gospodarze właśnie z jedenastki w 89 minucie meczu ustalili rezultat.

Piast Żmigród - Miedź II Legnica  2:3 (1:2)

Bramki: 2 Stanclik, 89(k) Miziniak – 33, 58 Adamski, 35 Niewiadomski.

Miedź II Legnica: Szymkowiak – Pojasek, Stasiak, Byrtek, Warcholak, Niewiadomski, Taha (67' Bruno), Garuch, Zatwarnicki, Łobodziński, Adamski (75' Sabala).