Aktualności

Akademia

III liga: Warta lepsza o jedną bramkę

29.05.2019, 20:45
Wyrównane spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim zakończyło się wygraną gospodarzy, choć z przebiegu spotkania bardziej sprawiedliwy byłby remis.

Warta największe zagrożenie stwarzała po stałych fragmentach. Z kolei zielono-niebiesko-czerwoni groźniejsze okazje mieli z gry, zwłaszcza po strzałach Mateusza Zatwarnickiego. Zaskoczyć golkipera rywali próbowali również m.in. Hubert Kisiel i Marcin Garuch. Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą. Po szybko rozegranym przez gorzowian rzucie wolnym, Zakrzewski zamienił dośrodkowanie na bramkę.

W 70 minucie Zatwarnicki przeprowadził indywidualną akcję, zszedł ze skrzydła do środka i uderzył lewą nogą, doprowadzając do wyrównania. Pięć minut później rywale ponownie wyszli na prowadzenie. Kacper Sutor sfaulował we własnym polu karnym przeciwnika, a z jedenastu metrów nie pomylił się Paweł Posmyk.

- Zadowolony jestem z dobrej organizacji gry, niestety wynik nie jest satysfakcjonujący. Zrobimy wszystko, żeby wygrać w sobotę – skomentował trener Radosław Bella.

Warta Gorzów Wielkopolski – Miedź II Legnica 2:1 (1:0)

Bramki: Zakrzewski (45), Posmyk (75-k.) – Zatwarnicki (70)

Miedź II: Szpaderski – Chukwudi (46. Cukier), Pojasek, Sutor, Ławniczak, Kisiel, Skórski (70. Porębski), Garuch, Żyliński, Zatwarnicki; trener Radosław Bella


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/