Aktualności

Akademia

III liga: Wynik gorszy niż gra

01.05.2019, 20:02
Miedź II Legnica przegrała 0:3 w Tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem, dwie bramki tracąc w samej końcówce spotkania.

Miedź II Legnica przegrała 0:3 w Tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem, dwie bramki tracąc w samej końcówce spotkania.

Gospodarze prowadzenie objęli w 27 minucie, gdy po oskrzydlającej akcji jeden z rywali strzałem z czternastego metra pokonał Jana Szpaderskiego. Legniczanie starali się wyrównać. Gdy czas upływał, Miedź II podjęła większe ryzyko, co skończyło się stratą dwóch kolejnych bramek.

W 84 minucie jeden z przeciwników wygrał pojedynek w środku boiska. Piłka trafiła za plecy naszych obrońców, co skończyło się podwyższeniem prowadzenia przez Gwarka. Trzecia bramka, stracona w czwartej minucie doliczonego czasu gry, była wynikiem klasycznego kontrataku. Zielono-niebiesko-czerwoni byli wysoko ustawieni, kiedy stracili piłkę w szesnastce miejscowych. Indywidualna akcja zakończyła się golem ustalającym wynik meczu.

Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź II Legnica 3:0 (1:0)
Miedź II Legnica
: Szpaderski – Przygocki (72. Śliwiński), Bartłomiejczak (80. Petlakowski), Sutor, Ławniczak – Poręba (60. Łobodziński), Żyliński, Skórski, Zatwarnicki, Porębski (65. Gardzielewicz) – Adamski; trener Radosław Bella


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/