IV Liga: Murawski uratował trzy punkty

24.11.2012, 13:57

miedz2orla2012-2.jpgZaległy mecz Miedzi II z Orlą Wąsosz okazał się dla legniczan trudniejszy, niż można było podejrzewać. Piłkarze z Wąsosza przez długi czas prowadzili w tym spotkaniu. Dopiero po przerwie Miedź II za sprawą Murawskiego odrobiła straty i ostatecznie wygrała 2:1.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 31. minucie - Szczepankiewicza pokonał bezpośrednio z rzutu wolnego Tomasz Dąbrowski. Jeszcze przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić Alexandre, ale... trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Wyrównanie padło dopiero po przerwie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Murawski uderzeniem głową doprowadził do remisu. Dwie minuty później ten sam piłkarz w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gości i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 78. minucie Murawski wywalczył rzut karny, którego w ostatecznym rozrachunku nie wykorzystał. Miedź II Legnica pokonała Orlę Wąsosz 2:1 i zapisała na swoje konto kolejne cenne trzy oczka.

Miedź II Legnica - Orla Wąsosz 2:1 (0:1)
Bramki: 58, 60 Murawski - 31 Dąbrowski.
Miedź II: Szczepankiewicz - Gałęza, Chrzanowski, Tanżyna (46 Paszliński), Wróblewski, Zieliński, Zatwarnicki, Kazimierowicz, Kuśnierz (75 Bębenek), Alexandre (46 Jajko), Murawski.