IV liga: porażka Miedzi II z Orkanem

22.04.2012, 13:08

orkanmiedz2.jpgWystępujący w IV lidze zespół Miedzi II przegrał w meczu 23. kolejki z Orkanem Szczedrzykowice 0:4.

Warto zauważyć, że średnia wieku w zespole Miedzi była poniżej 20 lat. Mimo to legnicka młodzież przeważała w tym spotkaniu, a gra toczyła się głównie na połowie rywali. Jednak przy słabszej postawie bramkarza Miedzi kontry rywali kończyły się bramkami.

Bardzo dobrze prezentowali się Szymon Wosiek i Patryk Kiełpiński. Ten ostatni miał, co prawda, udział przy stracie trzeciej bramki, ale trzeba pamiętać, że wraca do gry po przerwie spowodowanej kontuzją.

MIEDŹ II LEGNICA - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 0:4 (0:2)