Aktualności

Akademia

Juniorzy starsi trenują i grają

10.07.2019, 15:25
Zespół juniorów starszych Miedzi Legnica przygotowania do nowego zespołu rozpoczął sparingiem z drużyną złożoną z portugalskich piłkarzy U19, pozostających aktualnie bez przynależności klubowej.

Goście zwyciężyli 1:0 po golu zdobytym w 89 minucie, a samo spotkanie było dla legniczan dobrym przetarciem na początku okresu przygotowawczego.

- Zagraliśmy drugiego dnia po powrocie z wakacji. Traktowaliśmy to spotkanie jako formę jednostki treningowej. Była to okazja do przyjrzenia się zawodnikom zespołu A1. Zaczynamy proces treningowy. Spotkaliśmy się z mocnym rywalem i było to bardzo dobre przetarcie. Myślę, że możemy być zadowoleni z dobrej organizacji gry w defensywie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Wyciągnęliśmy pierwsze wnioski, mamy pewne uwagi do zawodników. Na podstawie meczu wykrystalizował się zespół, który będzie przygotowywał się do startu w lidze – ocenił trener Mateusz Wietrzak.

Miedź Legnica A1 – zespół międzynarodowy U19 0:1 (0:0)

Miedź I połowa: Otoczenko – Czajkowski, Pulikowski, Samek, Rycombel – W. Dunajski, Rachel, Zachaczewski, Strzelecki – Kołodziejek, Krakowski

Miedź II połowa: Sitek – Karwecki, Maciejski, Żarkowski, Krzyżanowski – Dul, A. Dunajski, Kamiński, Cukier – Wadziński, Ropuszyński


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/