Aktualności

Akademia

Już 3 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty w SMS Miedź Legnica!

21.03.2018, 13:57

2017_Dni_Otwarte_sms_miedz_-_4.jpgChcesz być częścią unikatowego projektu piłkarskiego w skali kraju? Marzysz aby twoja przygoda z piłką nożną zmieniła się w sposób na życie? Chciałbyś w przyszłości występować na boiskach najwyższych klas rozgrywkowych? Jeśli tak, to zapraszamy na Dzień Otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, która może być pierwszym krokiem do realizacji piłkarskich marzeń! Zobacz jak wygląda od środka Twoja przyszła szkoła!

SMS Miedź Legnica jest projektem unikatowym w skali kraju, który łączy ze sobą naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, treningi w Akademii Piłkarskiej Miedzi oraz możliwość zamieszkania w klubowej bursie Miedzi, z pełnym wyżywieniem i opieką wychowawców. Młodzież ucząca się w SMS Miedź może liczyć na specjalistyczne zajęcia sportowe, naukę w nowoczesnej i przyjaznej placówce, możliwość uczestnictwa w obozach sportowych, opiekę najlepszych trenerów w regionie oraz pomoc fizjoterapeuty czy dietetyka.

Szkolenie w SMS Miedź oparte jest na autorskim programie, według którego trenują wszystkie grupy młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Miedzi. – Nasza oferta należy do najlepszych tego typu w kraju. Dodatkowo na naszą korzyść przemawia znakomita infrastruktura sportowa oraz grono specjalistów i doświadczonych nauczycieli oraz wychowawców – przekonuje Monika Gagaczowska-Panek, dyrektor SMS Miedź Legnica.

Tegoroczny Dzień Otwarty w SMS Miedź obędzie się we wtorek 3 kwietnia. Chętni do nauki w szkole sportowej Miedzi Legnica będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach szkolnych oraz treningach pokazowych, które odbędą się na terenie kompleksu treningowego przy ul. Hetmańskiej, a także zwiedzić klubową Bursę przy ul. Żółkiewskiego.

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym w SMS Miedź Legnica należy telefonicznie zgłosić swój udział w sekretariacie szkoły, czynnym w dni robocze w godzinach 8-15 (tel. 76 723-23-94). W Trzeba też przynieść ze sobą wypełnione oświadczenie o zgodzie rodziców na udział w Dniu Otwartym oraz zabrać ze sobą strój sportowy i obuwie na sztuczną murawę.

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO W SMS MIEDŹ LEGNICA (03.04.2018 r.)

godz. 10.00-11.30 – spotkanie z dyrektorem szkoły (sala C212) oraz zajęcia z nauczycielami (ul. Sejomowa 5C)
godz. 12-13.30 – trening pokazowy z udziałem kandydatów na boisku przy ul. Hetmańskiej w Legnicy
godz. 14-14.30 – zwiedzanie bursy przy ul. Żółkiewskiego w Legnicy
(przejazdy na obiekty odbywać się będą szkolnymi autobusami pod opieką nauczycieli i trenerów)

Wszystkich zainteresowanych poznaniem oferty szkoły zapraszamy na Dzień Otwarty:
3 kwietnia (wtorek) o godz. 10.00 w siedzibie SMS ul. Sejmowa 5 C, Legnica

>WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE SZKOŁY<


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/