Aktualności

Klub

Kacper Kostorz: Każdy będzie groźny

21.05.2020, 12:00
Choć sam w nim nie zagra, pojedynek z Legią Warszawa w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski będzie wyjątkowy dla Kacpra Kostorza, który do Miedzi wypożyczony jest właśnie z ekipy wicemistrzów Polski. Młody napastnik pierwszy raz znalazł się w takiej sytuacji.

W pierwszym meczu po restarcie rozgrywek Miedź zmierzy się z Legią. Dla Ciebie będzie to szczególne spotkanie, bo jesteś do Legnicy wypożyczony właśnie z Warszawy.

Jak wiadomo ze względu na zapisy w umowie nie będę mógł wziąć udziału w meczu. Na pewno będzie to interesujące spotkanie i mam nadzieję, że będę mógł oglądać mecz z wysokości trybun, choć jeszcze nie jest to pewne. Pierwszy raz znalazłem się w takiej sytuacji i bardzo ciekawił mnie będzie przebieg tego spotkania.

Jak więc z perspektywy kibica będziesz zapatrywał się na ten mecz?

Ciężko mi powiedzieć. Pozostanę bezstronny i niech po prostu wygra lepszy.

Zgodzisz się z tym, że Miedź dla Fortuna 1 Ligi jest takim klubem jak Legia Warszawa dla PKO Ekstraklasy?

Na pewno Miedź jest klubem celującym wysoko, ma dobrych zawodników i myślę, że spokojnie mogłaby grać w PKO Ekstraklasie. Będziemy o to w tym sezonie walczyć. Oba zespoły grają bardzo podobnym systemem i była to też jedna z przyczyn tego, że zdecydowałem się na wypożyczenie do Legnicy. 

Koledzy bądź sztab z Warszawy dzwonią, próbują wyciągnąć jakieś informacje dotyczące Miedzi?

Nie, wszystko jest robione bardzo fair. Nikt się nie odzywa i każdy skupia się na sobie i na swojej pracy.

Legia jest zespołem, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba, ale może powiesz na kogo Twoim zdaniem należy tam szczególnie zwrócić uwagę?

Ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie. W Legii występuje bardzo wielu znakomitych piłkarzy i trudno byłoby mi wyróżnić jednego, na którego warto byłoby zwrócić szczególną uwagę. Każdy z nich na pewno będzie groźny.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/