Aktualności

Klub

Karnetowe przesiadki od środy!

09.07.2019, 19:30
Posiadałeś karnet na mecze Miedzi w rundzie wiosennej, ale chcesz zmienić swoje miejsce na trybunie? W środę i czwartek będziesz miał taką możliwość! Od piątku ruszy natomiast otwarta sprzedaż.

W ciągu pierwszych 5 dni sprzedaży kibice Miedzi zakupili ponad 1000 karnetów na rundę jesienną sezonu 2019/2020, a tempo sprzedaży nie spada. Czekający na możliwość zakupu karnetu ze zmianą miejsca, już od jutra będą mogli to zrobić w Strefie Miedzi.

Przypomnijmy, że tylko do 9 lipca prawo kupna mają wyłącznie osoby, które posiadały karnet w minionej rundzie i chcą przedłużyć swoje miejsce na kolejny sezon. W dniach 10-11 lipca posiadacze karnetów z minionej rundy mogą zmienić miejsce na inne, a od 12 lipca sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Karnety nabywać można już od 84 zł, a ich kupno gwarantuje szereg korzyści!

Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w swoją drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, jakie wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także w meczach Pucharu Polski! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent mniej!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/