Aktualności

Klub

Karnety dla spóźnialskich w super cenie!

14.08.2019, 09:30
Kibice Miedzi liderują pod względem frekwencyjnym w Fortuna 1 Lidze, tłumnie odwiedzając Stadion im. Orła Białego. Liczba sprzedanych karnetów zbliża się do 2500, a to nie koniec… Dla tych, którzy spóźnili się z zakupem abonamentu na całą rundę, przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Tylko do końca sierpnia istnieje możliwość zakupu ostatnich karnetów na domowe mecze Miedzi w super cenie! Dla kibiców, którzy nie zdecydowali się jeszcze zakupić abonamentu na całą rundę przygotowaliśmy karnetową promocję, uwzględniającą rozegranie dwóch spotkań na Stadionie im. Orła Białego. Legnicki stadion w dotychczasowych kolejkach przyciągał najwyższa liczbę fanów spośród wszystkich obiektów Fortuna 1 Ligi. Jeśli chcesz mieć stałe miejsce na stadionie w trakcie rundy jesiennej, to nie zwlekaj z decyzją!

Kupując karnet do końca sierpnia będzie można skorzystać z preferencyjnych cen w rundzie wiosennej na tych samych zasadach, co pozostali karnetowicze. Stałe miejsce na meczach Miedzi do końca bieżącego roku wykupić można już od 70 zł! Karnety nabywać można w Strefie Miedzi oraz za pośrednictwem serwisu bilety.miedzlegnica.eu.

Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w swoją drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, jakie wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także w meczach Pucharu Polski! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent mniej!

PROMOCYJNA CENA KARNETÓW (obowiązuje od 14 do 31 sierpnia):

Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 70 zł
*Sektor Rodzinny (trybuna D): 129 zł

*Przypominamy, że karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na stadiojn do 5 osób: 2 dorosłych + 3 dzieci. Karnety na Sektor Rodzinny można zakupić wyłącznie w punkcie stacjinarnym w Strefie Miedzi.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/