Aktualności

Biznes

Kibice Miedzi zrealizowali pierwszy cel w aplikacji!

26.11.2020, 12:00
Dzięki zaangażowaniu fanów Miedzi Legnica udało się zrealizować pierwszy cel w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Już niebawem na Kompleksie Boisk Treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica pojawi się nowy branding, który będzie cieszył najmłodszych adeptów futbolu w naszym Klubie.

Posiadacz klubowej aplikacji, robiąc zakupy u jej partnerów oraz uczestnicząc w licytacjach, może jednocześnie wspierać określony cel klubu. Pierwszym z nich, na który Miedź zbierała środki był zniszczony branding na Kompleksie Boisk Treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Kilkudziesięciometrowy napis zdobiący obiekt przy ul. Świerkowej jest już mocno nadgryziony zębem czasu, a we znaki dały mu się także silne wichury. Dzięki zaangażowaniu kibiców, jeszcze przed zakończeniem rundy jesiennej udało się zebrać kwotę potrzebną do zrealizowania celu. Nowy branding pojawi się przy ul. Świerkowej przed startem rundy wiosennej i będzie cieszył blisko 400 dzieci z klubowej Akademii Miedzi.
 
Ligowa aplikacja pozwala każdemu kibicowi Miedzi być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zespołu. W aplikacji znaleźć można nie tylko najistotniejsze klubowe wiadomości, o których otrzymuje się powiadomienia w formie push, ale także konkursy i licytacje unikatowych pamiątek. Aplikacja jest stale rozwijana. Co zrobić, aby wspierać swój klub? Pobierz aplikację na swój telefon (wpisz w sklepie „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz i WSPIERAJ!
 
Aplikację pobierzesz TUTAJ.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/