Aktualności

Biznes

Klub Biznesu: Jak radzić sobie w kryzysie?

24.04.2019, 14:47
Kwietniowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica upłynęło pod znakiem szkolenia prowadzonego przez Andrzeja Dadełło. Właściciel klubu, a jednocześnie Prezes Zarządu DSA SA opowiadał o tym, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Kryzys to coś, z czym każdy, kto prowadzi biznesu, prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć. Jak mówił Andrzej Dadełło, kryzys - choć pojawia się niespodziewanie - nie jest czymś nadzwyczajnym. Jednocześnie nie da się wyeliminować ryzyka sytuacji kryzysowej. Gdy już jednak znajdziemy się w trudnym położeniu, należy kierować się kilkoma istotnymi zasadami – nie należy się martwić, za to być zdeterminowanym, kryzys zaś traktować jako szansę, a nie problem. Należy przy tym przygotować większe zasoby na walkę, pokazać siłę i pewność siebie, być profesjonalnym i nie zakładać porażki.

W walce z kryzysem należy wykazać się wielką determinacją. Taką, jaka cechowała Roberta Bruce’a, króla Szkocji, który wojował z Anglikami. Mimo znacznie mniejszej armii, wielokrotnie wygrywał bitwy. W konsekwencji jego brat został królem Irlandii, a potomek królem Anglii.

Klub Biznesu działa! 

Podczas środowego spotkania w Hotelu Sękowski Tomasz Brusiło, członek Zarządu Miedzi Legnica, przypominał o trwającym konkursie na najbardziej wartościowe umowy i transakcje wewnątrz Klubu Biznesu. Na prowadzeniu jest firma Toyota Nowakowski, która może się pochwalić dealami na imponującą kwotę ponad pół miliona złotych! W trakcie negocjacji jest umowa na sumę 190 tys. złotych pomiędzy firmami Gebruder Peters oraz Huras. Czy dojdzie jeszcze do zmiany lidera?

Przypomnijmy, że zwycięzca konkursu otrzyma pakiet reklamowy „Sponsor meczu” na kwotę 8 tys. złotych. Łączna wartość nagród wynosi 16 tys. złotych.

Dobrze, że jesteście z nami

W środę mieliśmy wielką przyjemność przywitać w Klubie Biznesu nowego członka. To firma Dream Tour reprezentowana przez prezesa Adama Świrskiego. Dream Tour posiada kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Organizuje wycieczki jednodniowe, wielodniowe, szkolne, pielgrzymki oraz imprezy integracyjne. Flotę firmy stanowią zarówno autokary, jak i busy.

Wręczyliśmy także drobne upominki przedstawicielom firm, które w ostatnim czasie przedłużyły z nami umowy – DJAmedia, Guardin Security oraz Hotel Sękowski.

Miło Was poznać

Tradycyjnie podczas spotkania gościliśmy przedstawicieli firm, które aspirują do Klubu Biznesu, lub przygotowały ofertę dla pozostałych członków. I tak byli z nami Jakub Fajkiel z Complex Therapy & Spa Legnica, Agnieszka Wiernicka z Mary Kay, Katarzyna Kotlińska z Muzeum Miedzi, Patrycja Klimek z dobrydietetyk.pl, Anna Górna z Krajowej Energii, Kamila Łobocka z Easy Food. Liczymy, że to spotkanie będzie początkiem naszej długiej i owocnej współpracy.

Do zobaczenia!

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu już 16 maja, a więc na trzy dni przed zakończeniem sezonu LOTTO Ekstraklasy. Natomiast w ostatnich dniach maja zorganizowana zostanie Gala Klubu Biznesu Miedzi Legnica, na której podsumujemy cały rok. Już wkrótce podamy szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/