Aktualności

Biznes

Klub Biznesu Miedzi spotkał się online

19.11.2020, 11:35
W dobie pandemii koronawirusa przedstawiciele firm należących do Klubu Biznesu Miedzi Legnica spotkali się, ale... w formie online. W trakcie spotkania m.in. przedstawiono nowych partnerów oraz wysłuchano szkoleń biznesowych.

Prelekcję pt. „Jak skutecznie oszczędzać pieniądze i zarabiać więcej?” w ramach Akademii Biznesu Miedzi poprowadził Tomasz Stanisławski, Prezes Zarządu Votum Energy i Wiceprezes Zarządu Votum SA, który mówił również o korzyściach płynących z wykorzystania fotowoltaiki. Na koniec prezentacji przedstawił ofertę rabatową dla klubowiczów. Z kolei specjalną ofertę dedykowaną członkom Klubu Biznesu Miedzi na auta dostawcze przedstawili Mateusz Kowalczyk oraz Bartłomiej Dziadkowiec z firmy Toyota Nowakowski. 

Ofertę firma C + P Systemy Meblowe zaprezentował Roman Dominiak. Klubowicze poznali również korzyści dla firm płynące z udziału w programie partnerskim aplikacji Fortuna 1 Ligi. Mówił o nich m.in. Bartosz Kwiatkowski, współtwórca programu SportBonus. Uczestnicy programu dzielą się z Miedzią procentem z zysku sprzedażowego, który sami ustalają. W zamian przedsiębiorcy otrzymują możliwość promocji w klubowych kanałach oraz klientów w postaci kibiców Miedzi. Dołączenie do grona partnerów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, nie trzeba wykupywać żadnego abonamentu.

- Sytuacja, w której się znajdujemy sprawiła, że musieliśmy wypracować nową formułę naszych biznesowych spotkań, ale też rozwiązań pozwalających na rozwój klubu oraz naszych partnerów i sponsorów. Jest to dla nas wyzwanie, ale też okazja na jeszcze sprawniejsze wykorzystanie rozwiązań, które daje nam technologia. Pojawiają się zupełnie nowe możliwości, choćby związane z transmisją w sieci wszystkich pierwszoligowych spotkań. Firmy tworzą całkiem nowe oferty skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm zrzeszonych w Klubie Biznesu Miedzi Legnica. Stawiamy też na ligową aplikację, która daje nam kolejne biznesowe narzędzia - mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/