Aktualności

Biznes

Klub Biznesu Miedzi wystartował z nową mocą

19.09.2019, 14:20
Wielkim sukcesem zakończyło się pierwsze spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica w nowym sezonie. Perspektywy biznesowe otwierające się przed klubowiczami przyciągnęły do Hotelu Sękowski pełną salę uczestników! To dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu.

Nowe szanse dla członków Klubu Biznesu Miedzi to m.in. możliwość nawiązania kontaktów z ponad 2000 firm, pomoc koordynatora w nawiązywaniu kontaktów z firmami i nowe możliwości zwiększenia sprzedaży swoich produktów lub usług. Firmy działające w ramach Partnerskich Klubów Biznesu posiadają dostęp do portalu, na którym znajduje się baza firm z całej Polski. Niebagatelną korzyścią jest więc możliwość reklamy w newsletterze czy mediach społecznościowych, w ogólnopolskiej grupie. To niezwykłe ułatwienie w prowadzeniu działalności i wyszukiwaniu potencjalnych kontrahentów biznesowych z konkretnych branż.

W ramach Partnerskich Klubów Biznesu istnieje możliwość uczestniczenia w śniadaniach biznesowych w innych miastach. Dzięki temu na wrześniowym śniadaniu w Legnicy pojawili się przedstawiciele firm z całej Polski, żeby wymienić tylko klubowiczów z takich miast jak Szczecin, Poznań, Leszno Częstochowa czy Kielce.

Działalność klubów to nie tylko typowe spotkania biznesowe, ale także wspólne wyjazdy na mecze najlepszych europejskich lig oraz reprezentacji Polski. W ich trakcie niejednokrotnie zawiązywały się kontakty biznesowe, skutkujące poważnymi transakcjami. Przed legnickimi przedsiębiorcami staje więc szansa podboju ogólnopolskiego rynku biznesowego i czerpnia zysków z działalności nie tylko na poziomie lokalnym i regionalnym. Dotyczy to praktycznie każdej branży.

Podczas wrześniowego spotkania w Hotelu Sękowski członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zapoznali się z pełnią możliwości, które daje współdziałanie w ramach Partnerskich Klubów Biznesu. Każda firma miała również okazję do zaprezentowania się pozostałym klubowiczom. Nowa formuła przypadła do gustu uczestnikom spotkania i zapewne niedługo dowiemy się o kolejnych biznesowych efektach naszych spotkań!

Kolejne spotkanie już w październiku - zapraszamy do współpracy! Więcej informacji udzielają nasi koordynatorzy:

Mateusz Bartczak 
tel. 515-280-490
e-mail: mateusz.bartczak@miedzlegnica.eu 

Ewelina Andrzejewska-Akacka 
tel. 577-399-772
e-mail: ewelina.andrzejewska-akacka@miedzlegnica.eu 

 

Kliknij w poniższe zdjęcie i przejdź do galerii.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/