Aktualności

Biznes

Klub Biznesu ponownie spotkał się w Hotelu Sękowski

16.05.2019, 14:56
Majowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica to przede wszystkim kolejne szklenie w ramach Akademii Biznesu. Przeprowadził jej Radosław Pęcherzewski. Oprócz tego jak zwykle mogliśmy wysłuchać kilku interesujących prezentacji firm i ich usług.

Radosław Pęcherzewski to członek Rady Nadzorczej Robin Lawyers SA, który od 14 lat związany jest z Grupą Kapitałową Votum. Jest także członkiem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. Na czwartkowym spotkaniu w Hotelu Sękowskim opowiadał o tym, jakimi zasadami należy się kierować przy rekrutowaniu pracowników. Mówił o niezwykłych historiach osób, które poznał przez zupełny przypadek, po czym stawały się one jego najlepszymi pracownikami. Słuchacze wystąpienia Radosława Pęcherzewskiego dostali olbrzymią dawkę wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w swoich działaniach.

Podczas spotkania przywitaliśmy oficjalnie nowego partnera Miedzi – biuro turystyczne LIDO. Swoją ofertę przedstawili także inni klubowicze – firmy Gebruder Peters i Toyota Nowakowski. Ponadto przedstawiciele Legnickiego Centrum Kultury opowiedzieli o współpracy z Miedzią oraz zaprosili wszystkich na nadchodzący 50. Legnica Cantat czyli Ogólnopolski Festiwal Chórów, w ramach którego chór "Madrygał" wystąpił niedawno na legnickim stadionie przed meczem Miedzi ze Śląskiem Wrocław.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się 13 czerwca. Będzie ono ostatnim przed przerwą wakacyjną.

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/