Aktualności

Biznes

Klub Biznesu zakończył sezon!

05.08.2020, 14:45
Dobiegł końca biznesowy sezon Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Przedsiębiorcy tradycyjnie spotkali się w Hotelu Sekowski, by podsumować ostatnie miesiące owocnej współpracy.

Zakończenie sezonu połączone było z nowym otwarciem. Przedsiębiorcom przedstawił się bowiem nowy koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica Jakub Watral. W imieniu właściciela Miedzi Legnica głos zabrała Marta Żołędziewska, wiceprezes klubu. Władze miasta reprezentowali zastępca prezydenta Krzysztof Duszkiewicz oraz Ewa Szczecińska–Zielińska, dyrektor Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Legnicy.

Członek zarządu Miedzi Tomasz Brusiło omówił to co za nami oraz przedstawił plany i projekty, które klub realizować będzie w nowym sezonie. Następnie Jakub Watral zaprezentował korzyści płynące z członkostwa w Klubie Biznesu Miedzi Legnica, który łączy możliwość pomnażania zysków ze sportowymi emocjami, integracją środowiska biznesowego i nauką. W tym ostatnim aspekcie niezwykle istotne było wystąpienie Kamila Krążka. Przedstawiciel sponsora głównego Miedzi, firmy Votum SA, przeprowadził szkolenie dotyczące tego, jak odnaleźć się w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej i jak efektywnie prowadzić swój biznes w czasie pandemii.

Kulminacyjnym momentem spotkania było wręczenie certyfikatów i upominków dla klubowiczów, którzy kolejny rok współdziałali w ramach Klubu Biznesu. Nagrodę specjalną za zaangażowanie nie tylko biznesowe, ale i emocjonalne na trybunach Stadionu im. Orła Białego w Legnicy z rąk Wojciecha Łobodzińskiego odebrał Mateusz Kowalczyk z firmy Toyota Nowakowski.

 

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/