KOBIETY: Porażka Miedzi na inaugurację wiosny

25.03.2018, 18:08

2017_kobiety_-_azs_wroclaw_-_22.jpgPiłkarki Miedzi Legnica nieudanie rozpoczęły rundę wiosenną II ligi śląskiej. Legniczanki w pierwszym meczu wiosny grały z AZS II Wrocław, który po upływie 90 minut okazał się lepszy o dwie bramki. Miedź przegrała 2:4.

Miedź źle rozpoczęła niedzielne spotkanie. Już w 30 sekundzie meczu wrocławianki wyszły na prowadzenie. Następnie zawodniczki AZS zdobyły kolejnego gola i zdobiło się 2:0. W międzyczasie Marta Mętel uderzyła mocno zza linii pola karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i zdaniem obserwatorów meczu wylądowała za linią bramkową, ale na nieszczęście legniczanek sędzia nie uznała tego trafienia. Jeszcze przed przerwą Miedź zdobyła kontaktowego gola po uderzeniu Moniki Jakimiak. W drugiej odsłonie Miedź ruszyła odważniej na rywalki, ale ponownie dwukrotnie straciła gola. Na pocieszenie do bramki AZS trafiła jeszcze Karolina Kaźmierska, która ustaliła wynik meczu na 4:2.

AZS II Wrocław – Miedź Legnica 4:2 (2:1)

Bramki dla Miedzi: Jakimiak, Kaźmierska.

Miedź Legnica: Macała – Mętel, Gaweł, Kowalik, Rajchel, Chwała, Czapluk (Przybylska), Cybulska, Kaczor, Jakimiak (Firuta), Kaźmierska.