KOBIETY: Trzy punkty przed własną publicznością

22.04.2018, 14:57

2018_kobiety_-_unia_opole_-_30.jpgPiłkarki Miedzi Legnica podejmowały w minionej kolejce II ligi Unię Opole. Legniczanki przerwały passę bez wygranej i pokonały przyjezdne 3:2.

Miedź wyszła na prowadzenie po golu Karoliny Kaźmierskiej, która z ostrego kąta pokonała bramkarkę gości. Drugiego gola jeszcze przed przerwą zdobyła Monika Jakimiak, która w 39 minucie trafiła do siatki. Po przerwie Miedź straciła gola na 2:1, ale tuz po stracie Weronika Kaczor uderzył nie do obrony z dystansu i uspokoiła sytuacje na boisku. Unia zdobyła jeszcze jednego gola wykorzystując błąd legnickiej bramkarki.

Miedź Legnica  - Unia Opole  3:2 (2:0)

Bramki dla Miedzi: 13 Kaźmierska, 39 Jakimiak, 64 Kaczor.

Miedź Legnica: Macała (46 SIekierska) – Mętel, Gaweł, Kowalik, Chwała, Achcińska, Kaczor, Firuta(Rajchel), Jakimiak(Domaradzka), Kaźmierska, Przybylska.