Aktualności

Klub

Kolej na aktywną pomoc – Dezynfekuj powierzchnie

21.05.2020, 12:15
Podczas trwającej pandemii wywołanej przez koronawirusa nie można zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i higieny. W ramach kampanii społecznej „Kolej na aktywną pomoc” wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przypominamy jak należy postępować w tym trudnym czasie.

Pamiętajmy o regularnej dezynfekcji powierzchni. Zwłaszcza tych, które często dotykamy. Regularnie myjmy lub dezynfekujmy biurka, stoły, lady, klamki czy włączniki światła. Czyśćmy swoje telefony wilgotnymi chusteczkami. Starajmy się nie dotykać barierek, szyb i innych elementów pojazdów w komunikacji publicznej. Otwierajmy drzwi, zapalajmy i gaśmy światło używając łokcia, a nie dłoni. Jak to tylko możliwe ograniczajmy korzystanie z bankomatów i biletomatów. Pamiętajmy, aby chwytając przedmioty i wciskając przyciski używać rękawiczek bądź chusteczek. Starajmy się zawsze mieć przy sobie środki do dezynfekcji dłoni, aby przed wejściem oraz po wyjściu ze sklepów, instytucji czy innych obiektów użyteczności publicznej zawsze dezynfekować ręce. 

Patronem kampanii  społecznej „Kolej na aktywną pomoc” są Koleje Dolnośląskie S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/