Aktualności

Biznes

Koleje Dolnośląskie nadal partnerem Miedzi!

16.09.2020, 14:00
Miedź podpisała nową umowę partnerską z Kolejami Dolnośląskimi. Reklamy samorządowego przewoźnika pojawią się m.in. na legnickim stadionie podczas meczów Miedzi w Fortuna 1 Lidze oraz na strojach młodych piłkarzy Miedzi, występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Natomiast kibice podsiadający ważny karnet lub bilet na Miedź, w dniu meczu podróżując pociągami KD do Legnicy w ramach biletu jednorazowego „tam i powrót”, kupią go de facto za pół ceny!

To nie pierwsza umowa Miedzi z Kolejami Dolnośląskimi. Dotychczasowa współpraca przebiegała wzorowo, stąd podpisanie nowej umowy, na mocy której KD będą wspierać Miedziankę przez cały obecny sezon.

Bardzo się cieszymy z tego porozumienia, bo Koleje Dolnośląskie to dla nas niezwykle ważny i cenny partner. Mecze Miedzi na stadionie w Legnicy przyciągają kibiców z całego Dolnego Śląska. Wielu z nich podróżuje do Legnicy pociągami KD. Dzięki naszej współpracy dotarcie fanów z całego regionu na mecze Miedzi będzie jeszcze łatwiejsze – mówi Tomasz Brusiło, Członek Zarządu MKS Miedź Legnica SA.

Podejmując współpracę z dolnośląskimi klubami, w tym z Miedzią, w pierwszej kolejności stawiamy na systematyczne zwiększanie atrakcyjności i dostępu do dolnośląskiego sportu, głównie dla dzieci i młodzieży, choć nie tylko. Stąd nasza oferta dla kibiców, dojeżdżających na mecze Miedzianki spoza Legnicy. Drugim celem naszego zaangażowania jest wsparcie szkolenia młodych sportowców. Nie jest więc przypadkiem, że logo Kolei Dolnośląskich pojawi się akurat na juniorskich koszulkach – komentuje Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy KD.

Współpraca Miedzi z Kolejami Dolnośląskimi niesie korzyści dla klubu i dla kibiców zielono-niebiesko-czerwonych. W ramach oferty KD „Powrót Gratis” w dniu meczu Miedzi można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” (z miejsca zamieszkania do Legnicy) w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót podróżny musi okazać bilet na przejazd wraz z ważnym biletem / karnetem na Miedź. Usytuowanie Stadionu im. Orła Białego w niedalekiej odległości od Dworca Głównego w Legnicy sprawia, że w ciągu kilkunastu minut spacerem można dotrzeć na obiekt, by kibicować Miedzi w walce o ligowe punkty.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/