Aktualności

Klub

Kończymy rundę w Legnicy - kup bilet!

18.11.2019, 12:00
Pozostały już tylko cztery dni przedsprzedaży biletów na spotkanie Miedzi z Sandecją Nowy Sącz na Stadionie im. Orła Białego. To ostatnie domowe starcie legniczan w tym roku kalendarzowym!

W pierwszej rundzie sezonu 2019/2020 żadna z ekip nie zdołała wygrać na Stadionie im. Orła Białego. Meczem z Sandecją zielono-niebiesko-czerwoni zainaugurują rundę rewanżową na własnym obiekcie, a jednocześnie zakończą tegoroczne zmagania ligowe w Legnicy. Dwa kolejne spotkania w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi Miedź rozegra już na wyjazdach, a na kolejne domowe emocje w meczach ligowych przyjdzie nam poczekać aż do końcówki lutego.

Pomóżmy zachować w Legnicy status niezdobytej twierdzy! Aby tak się stało, piłkarze Miedzi potrzebują mocnego wsparcia kibiców. Pojedynek z Sandecją odbędzie się w piątek 22 października o godz. 18:00. Przedsprzedaż biletów na mecz z drużyną ze stolicy Sądecczyzny trwa w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz serwisie bilety.miedzlegnica.eu.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z SANDECJĄ NOWY SĄCZ:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/