LDJ: komplet punktów i hat-trick w Oławie

17.11.2012, 15:33

ldjmiedzorzelzabkowice2012-2.jpgJuniorzy Miedzi rozegrali w sobotę zaległy mecz 13. kolejki LDJ. Legniczanie rywalizowali w Oławie z tamtejszym MKS i nie dali gospodarzom szans, zdobywając w sumie aż sześc goli.

Spotkania Miedzi z MKS Oława miały odbyć się 28 października. Jak pamiętamy, obfite opady śniegu uniemożliwiły przeprowadzenie gier w 13. kolejce. Juniorzy starsi w zaległym meczu pokonali MKS Oława 5:0. W szeregi legniczan powrócił Paweł Kulikowski, który od razu zapisał na swoje konto hat-tricka. Podopieczni Władysława Morocha do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach właśnie Kulikowskiego i Zatwarnickiego. Po przerwie dorzucili jeszcze trzy bramki. Dwie strzelił Kulikowski, a jedną dorzucił Tulik. - Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. W pierwszej połowie poza stałymi fragmentami gry, Oława nie stworzyła sobie sytuacji - mówił po meczu trener Moroch. Juniorzy młodsi po trafieniu Miazgi, pokonali zespół w Oławy 1:0.

MKS Oława LDJS - Miedź Legnica LDJS 0:5
MKS Oława LDJM - Miedź Legnica LDJM 0:1