LDJM: Miedź nie pozostawiła złudzeń FC Academy

25.03.2018, 17:54

2017_LDJM_-_Gornik_Walbrzych_-_17.jpgJuniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występujący w rozgrywkach LDJM zmierzyli się we Wrocławiu z miejscową FC Academy. Legniczanie po bardzo dobrym spotkaniu pewnie wygrali 3:1 i spokojnie czekają już na środowe derby z Chrobrym.

Piłkarze prowadzeni przez trenera Sebastiana Przybyłkę bardzo wyszli na prowadzenie w 31 minucie po golu Jernasia, który pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Drugi cios legniczanie zadali dwie minuty później. Ponownie Jernaś trafił do bramki gospodarzy, ale tym razem z rzutu karnego. Po przerwie legniczanie kontynuowali swoją ofensywę, ktora zaprocentowała kolejnym gole. W 56 minucie po prostopadłym zarganiu do siatki trafił Drzała. Wrocławian stać było tego dnia tylko na jedno trafienie i honorowego gola.

- To było dobre otwarcie sezonu. Zaangażowanie zawodników było na optymalnym poziomie. W końcówce zabrakło nam koncentracji i straciliśmy niepotrzebnie bramkę. Czekamy na mecz w środę z Chrobrym - treściwie podsumował spotkanie trener Przybyłko.

FC Wrocław - Miedź Legnica 1:3 (0:2)
Bramki: 31, 33(k) Jernaś, 56 Drzała.
Miedź Legnica: Hoffmann(70 Boldyn) - Klechowicz, Jernaś, Przysada(60 Michalski), Przerywacz - Kunicki(50 Skobelski), Trzyna(50 Gryman), Zachaczewski, Rachel - Wadziński (60 Raczkowski), Wrzesinski(45 Drzała)