LDJM: W Legnicy rządzi Miedź

19.08.2017, 14:21

2017_LDJM_-_Konfeks_Legnica_-_17.jpgJuż pierwsza kolejka LDJM rozstrzygnęła kto rządzi na juniorskich boiskach w Legnicy. Los w pierwszej serii gier skojarzył Miedź z Konfeksem. W pojedynku dwóch legnickich klubów lepsza okazała się Miedź, która pewnie wygrała z Konfeksem 2:0.

Miedź kontrolowała boiskowe wydarzenia, choć podopieczni trenera Sebastiana Przybyłki nie rozpoczęli tego meczu najlepiej. Legniczanie mogli objąć prowadzenie po rzucie karnym, ale zwyczajnie go nie wykorzystali. Dopiero w 31 minucie Cukier pokonał Dawida Brdaka strzegącego bramki gości. Na 2:0 Miedź podwyższyła w 46 minucie gry po szybkiej akcji zakończonej płaskim uderzeniem.

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 2:0 (1:0)

Bramki: 31 Cukier, 46 Rachel.

Miedź Legnica: Rędzio - Kaczor, Karwecki (Jernaś), Huzar, Zawadzki - Żarkowski, Cukier (Zachaczewski), Słupski (Salamon), Rachel, Gryman - Andrzejewski.