LDJS: Miedź rzutem na taśmę wywalczyła trzy punkty

26.08.2017, 14:25

2017_LDJS_-_MKS_Oawa_-_10.jpgPierwsze spotkanie nowego sezonu dla juniorów starszych LDJ było bardzo wyczerpujące. Legniczanie podejmowali MKS Oława, który dwukrotnie prowadził w tym meczu, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Miedzi Legnica.

Po pierwszej połowie Miedź przegrywała 0:1. W drugiej odsłonie Adrian Szpak wykorzystał podanie Klisowskiego i pokonał bramkarza z Oławy. Minęło zaledwie 10 minut, a goście ponownie objęli prowadzenie zdobywając gola po uderzeniu z rzutu wolnego. Miedź odpowiedziała natychmiast bramką Skobelskiego. Ostateczny wynik meczu na 3:2 ustalił Klisowski w 85 minucie gry.

Miedź Legnica – MKS Oława 3:2 (0:1)

Bramki dla Miedzi: 55 Szpak, 67 Skobelski, 85 Klisowski.

Miedź Legnica: Szawaryn – Proetti, Pospiech (46 Ułasewicz), Lubieniecki, Rakowski, Wawrzyniak (40 Rogoziński), Szpak (75 Turbański), Zagórski, Płomiński (46 Skobelski), Cukier, Stróżyk (50 Klisowski).