LDJS: Miedź zdobyła trzy punkty w Wałbrzychu

24.03.2018, 15:01

2017_LDJS_-_Gornik_Walbrzych_-_16.jpgJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica walczyli o punkty w Wałbrzychu, gdzie przyszło im stawić czoła Górnikowi. Legniczanie mimo, że do przerwy przegrywali to ostatecznie zdobyli komplet punktów.

Miedź w całym spotkaniu była zespołem przeważającym. Mimo to, jedna z akcji Górnika zakończyła się trafieniem. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Dopiero po przerwie do siatki gospodarzy najpierw trafił Klockowski, a następnie bramkarza Górnika pokonał Kubań. Miedź wygrała 2:1 zdobywają komplet oczek.

Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica 1:2 (1:0)

Bramki dla Miedzi: 55 Klockowski, 65 Kubań

Miedź Legnica: Szymkowiak- Wawrzynia (46 Winiarski), Machowski, Kocik, Lubieniecki (46 Kubań), Dymarski, Czuba (46 Szpak), Zagórski (46 Klockowski), Frankowski, Stróżyk (85 Ułasewicz), Kobyliński (55 Turbański).