LDM: Bezkorowajny katem KS Polkowice

20.11.2012, 11:18

LDM: Bezkorowajny katem KS PolkowiceLDM: Bezkorowajny katem KS PolkowiceLDM: Bezkorowajny katem KS Polkowice

hubert_lysy.jpgMłodzicy Miedzi zdobyli komplet punktów w Polkowicach. Podopieczni trenera Huberta Łysego pokonali miejscowy KS 4:3. Trzy trafienia dla Miedzi w tym meczu zapisał na swoje konto Patryk Bezkorowajny.

Piłkarze Miedzi objęli prowadzenie w 12. minucie po tym, jak mocny strzał Maksymowicza dobił Bezkorowajny. Drugie trafienie dla legniczan miało miejsce sześc minut później. Po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym, ponownie Bezkorowajny trafił do polkowickiej bramki. Po zmianie stron Szpak dośrodkowywał w pole karne, piłka trafił w nabiegającego obrońcę z Polkowic i ostatecznie ugrzęzła w siatce. Miedź w 38. minucie prowadziła już 3:0. Ostatnie trafienie w tym meczu dla gości należało ponownie do Bezkorowajnego, który hat-tricka skompletował w 45. minucie po ładnej akcji Szpaka.

Gospodarze mimo wysokiego prowadzenia Miedzi nie poddali się i zdołali zdobyć w tym meczy trzy gole. Ostatecznie to drużyna Huberta Łysego wyjechała w Polkowic z kompletem oczek.

KS Polkowice - MKS Miedź Legnica 3:4

Miedź : Skibiński (Dul Adam) - Madziała (Mazur), El Faham (Lewandowski), Hoszowski (Grzyb), Maksymowicz (Jarosz) - Wiczanowski (Taranek), Kicki (Szpak), Myślikowski (Walendzewicz) - Bezkorowajny (Dul Daniel)
Bramki dla Miedzi: Patryk Bezkorowajny 12, 18, 45, samobójcza 38.