Aktualności

Akademia

Marek Dragosz gościem bramkarzy Akademii Miedzi

10.03.2020, 10:51
Akademię Miedzi Legnica odwiedził Marek Dragosz jeden z prekursorów treningu bramkarskiego w Polsce, a obecnie trener kadry Narodowej AMP Football. Bramkarze Akademii Miedzi Legnica mieli okazję spędzić kilka godzin w towarzystwie trenera Marka. Zajęcia zostały podzielone na dwa bloki, teoretyczny i praktyczny

Podczas pierwszego bloku trener Marek Dragosz opowiedział o pracy w AMP Football. Poruszył również sferę mentalną zawodnika, gdzie przekonywał i udowadniał naszym bramkarzom, że o marzenia trzeba walczyć, niezależnie w jakiej sytuacji się znajdujemy.

Drugi blok był czasem poświęconym na warsztaty praktyczne. Trener Marek Dragosz zaprezentował różnego rodzaju gry i zabawy poświęcone na kształtowanie "Team Spirit". Nasi chłopcy realizowali zadania zespołowe, w których współpracowali i wspierali się nawzajem, aby wyjść zwycięsko z rywalizacji.

Dziękujemy bardzo trenerowi Markowi Dragoszowi za przybycie, za poświęcony czas oraz za to, że podzielił się wieloma ciekawymi spostrzeżeniami na przeróżne tematy, nie tylko związane z piłką nożną. Jesteśmy pewni, że swoim wystąpieniem zainspirował bramkarzy w dążenia do celu i walki o marzenia - powiedział trener Mateusz Gwizd koordynator szkolenia bramkarza w Akademii Miedzi.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/