Aktualności

Akademia

Miedź II i CLJ U-15 rozpoczną rundę wiosenną najwcześniej

30.01.2020, 10:30
Trzecioligowa Miedź II Legnica orz zawodnicy CLJ U-15 będą pierwszymi zespołami Akademii Miedzi, które wybiegną na boiska ligowe w rundzie wiosennej. Miedź II zagra pierwsze spotkanie już 7 marca.

Miedź II Legnica właśnie 7 marca zagra w Żmigrodzie z miejscowym Piastem. Będzie to pierwszy mecz inaugurujący rundę wiosenną na boiskach III ligi w wykonaniu podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka. Pierwszy mecz przed własną publicznością legniczanie rozegrają tydzień później. 14 marca podejmą Gwarka Tarnowskie Góry.

Również 7 marca rundę wiosenną w rozpoczną podopieczni trenera Tomasza Syski. W ramach CLJ U-15 podejmą na własnym boisku Chrobrego Głogów. Tydzień później legniczanie wyjadą do Częstochowy zmierzyć się z tamtejszym Rakowem.

14 marca będzie początkiem rundy wiosennej w LDJM. Zespół Miedzi w pierwszym wiosennym spotkaniu zagra z Parasolem we Wrocławiu. 21 marca legniczanie na własnym boisku podejmą Chrobrego Głogów. 

21 marca pierwszy raz na boiska ligowe w rundzie wiosennej wybiegną młodzicy z Ligi Dolnośląskiej. Legniczanie w pierwszym meczu zagrają w Lubinie z Zagłębiem. W kolejnym spotkaniu 28 marca, Miedź podejmie na własnym terenie Śląsk Wrocław.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/