Miedź II pokonała Sokoła w kolejnym sparingu

25.06.2020, 10:35
Miedź II Legnica na własnym terenie podejmowała Sokoła Wielka Lipa. W meczu sparingowym padło sześć goli z czego cztery dla legniczan. Skład naszej drużyny był w większości oparty na testowanych zawodnikach.

Miedź podejmowała Sokoła na sztucznej murawie przy ul. Hetmańskiej. Był to ostatni sparing trzecioligowców przed przerwą letnią. Legniczanie po pierwszej połowie przegrywali 1:2, ale po wznowieniu gry zdobyli trzy gole przechylając szalę zwycięstwa.

Miedź II Legnica - Sokół Wielka Lipa 4:2(1:2)

Bramki dla Miedzi: 2x Adamski, Poręba, zaw.testowany.

Miedź II Legnica(1 połowa): Rędzio - zaw. testowany, Świątko, zaw. testowany, zaw. testowany, Poręba, Niewiadomski, zaw. testowany, zaw. testowany, Adamski, zaw. testowany.

Miedź II Legnica(2 połowa): Prochoń - zaw. testowany, Rogoziński, zaw. testowany, Ostrowski, Lewandowski, zaw. testowany, Karolczak, zaw. testowany, Adamski, Bruno.