Miedź II wysoko pokonała Lechię Zielona Góra

21.09.2019, 18:28
Miedź II Legnica pokonała Lechię Zielona Góra w meczu 8. kolejki grupy trzeciej III Ligi. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Wojciecha Robaszka było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Legniczanie wynik spotkania otworzyli tuż przed przerwą. W 43. minucie gola zdobył Mateusz Zatwarnicki. Ten sam zawodnik potrzebował zaledwie dwóch minut by podwyższyć wynik spotkania na 2:0. Po przerwie kolejnego gola dołożył Bruno, który golkipera gości pokonał w 52. minucie. Przyjezdnych dobił w 80 minucie Macierzyński.

- Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie pod względem taktycznym. W stu procentach zrealizowaliśmy zakładany przed meczem plan. Brawa dla całej drużyny – powiedział po spotkaniu asystent trenera Miedzi II Sebastian Przybylko.

Drużyna Miedzi II zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. Za tydzień legniczanie zagrają na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

Miedź II Legnica – Falubaz Zielona Góra 4:0 (2:0)

Bramki: Zatwarnicki 43,45; Bruno 52; Macierzyński 80.

Miedź II: Szpaderski – Świątko, Rogoziński, Pojasek, Czarniecki – Garuch, Sobkowiak, Łobodzinski (80' Poniedziałek) Zatwarnicki - Bruno (65' Macierzyński) Smuga (72' Taranek).