Aktualności

Klub

Miedź jedzie do Gliwic

15.03.2019, 14:44
Miedź Legnica po pucharowym zwycięstwie, a wcześniej po wygranej z Lechem teraz wybiera się do Gliwice. Przeciwnikiem trzecia drużyna ligi – Piast Gliwice. Trener Nowak widzi związane z tym meczem pozytywy i nie zamierza odpuścić walki o zwycięstwo. Kluczem ma być przygotowanie i organizacja gry.

Recepta na niedzielny mecz z Piastem

- Jest to bardzo solidny zespół przede wszystkim. Recepty będziemy szukać na boisku. Bo to jest najważniejsze. Pamiętajmy, że jesteśmy po dwóch bardzo ważnych wygranych. Zespół jest bardzo pozytywnie nakręcony. Piłkarze lubią grać co 3 dni. Jedziemy do Gliwice z nastawieniem na zwycięstwo.

Piast to bardzo dobrze poukładany zespół.

- Tak zgadzam się jest dobrze poukładany. My mamy swoje plusy jeśli chodzi o ostatnio wykonaną pracę. To będzie inny mecz niż w Niepołomicach. Na pewno boisko będzie pozwalało nam na naszą grę, szybką i kombinacyjną.

Joan Roman i Kornel Osyra?

- Takie podejmujemy decyzje. Nic się wielkiego nie dzieje. Roman jest po urazie i zaczyna indywidualnie trenować. Natomiast pozostali, którzy są poza 18-stką, to wynika z naszych decyzji. Tyle mogę powiedzieć.

Jak przerwać dobrą serię Piasta?

- W Gliwicach nie możemy przegrać, jeśli zagramy tak dobre spotkanie jak ostatnio z Lechem, czy konsekwentnie grający zespół z Puszczą. Jeśli te dwie rzeczy połączymy, to jesteśmy zespołem, który w Gliwicach może sięgnąć po trzy punkty.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/