MLJM: Dwa oblicza Miedzi w Brzegu

25.05.2017, 13:36

2017_MLJM_-_Stal_Brzeg__-_53.jpgDrużyna juniorów młodszych MLJM Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica wygrała w Brzegu z miejscową Stalą w ramach rozgrywek ligowych. Legniczanie mimo ostatecznego zwycięstwa do przerwy przegrywali 0:1.

Miedź straciła bramkę w 24 minucie gry. Do zakończenia pierwszej odsłony legniczanie nie byli w stanie zdobyć wyrównania, choć okazji nie brakowało. Udało się po przerwie i to z bardzo dobrym skutkiem. Dwa gole w 62 i 70 minucie zdobył Sobkowiak a w 74 minucie gry wynik ustalił Filip Czach.

Stal Brzeg - Miedź Legnica 1:3 (1:0)

Bramki dla Miedzi: 62, 70 Sobkowiak, 72 Czach

Miedź Legnica: Gorzelski - Kocik, Chudzik, Czach, Pindur (75 Rogozinski) - Kaczmarkiewicz (50 Januszewski), Lewandowski, Sobkowiak (72 Szczepanek), Walkowiak (40 Cukier), Synowiec (72 Andrzejewski) - Giełda (75 Stanuszek)