MLJM: Miedź niestety nie zdołała pokonać Górnika

22.04.2017, 16:40

2017_MLJM_-_Gornik_Zabrze_-_20.jpgJuniorzy młodsi MLJM prowadzeni przez trenerów Huberta Łysego i Wojciecha Łobodzińskiego niestety nie zdołali wygrać kolejnego meczu. Tym razem podejmowali Górnika Zabrze i… niestety przegrali 1:2.

Każda passa kiedyś się kończy. Na drużynę MLJM Miedzi Legnica czas na to przyszedł właśnie w meczu z Górnikiem Zabrze. Goście bardzo szybko zdobyli dwa gole, które jak się okazało dały m wygraną. Miedź traciła bramki w 1 i 4 minucie. Warto dodać, że warunki atmosferyczne nie były sprzyjające. Obie drużyny walczyły nie tylko ze sobą, ale także z silnym wiatrem i zacinającym deszczem. W drugiej części Miedź miała kilka okazji do zdobycia gola i udało się to w 49 minucie. Jakub Giełda przymierzył z rzutu wolnego i zdobył kontakt. Niestety więcej goli w tym meczu już nie padło.

Miedź Legnica – Górnik Zabrze 1:2 (0:2)

Bramka dla Miedzi: 49 Giełda.

Miedź Legnica: Szawaryn – Frankowski (75 Rogoziński), Stanuszek, Chudzik, Bartłomiejczak, Kaczmarkiewicz, Szpak, Sobkowiak (60 Szczepanek), Synowiec (75 Januszewski), Cukier (50 Laskowski), Giełda.