MLJM: Wysoka wygrana na koniec sezonu

10.06.2017, 16:08

2017_MLJM_-_MOSiR_Opole_-_35.jpgZawodnicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występujący w rozgrywkach makroregionalnych znakomicie zakończyli sezon zasadniczy w MLJM. Legniczanie podejmowali MOSiR Opole i nie byli zbytnio gościnni. Miedź wygrała 5:1 i ten wynik jest na pewno dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się barażami o przyszłoroczny występ w MLJM.

Miedź po pierwszej części prowadziła już 4:1.  Pierwszego gola już w 3 minucie gry zdobył niezawodny Adam Borkowski. Goście wyrównali 11 minut później. Do tego czasu spotkanie było wyrównane. Miedź mimo straty bramki ponownie szybko objęła prowadzenie. W 16 min. do siatki gości trafił Klisowski, a na 3:1 cztery minuty później podwyższył Sobkowiak. Jeszcze przed przerwą Miedź podwyższyła wynik za sprawą trafienia Szpaka. Po przerwie mimo ogromnej przewagi, Miedź strzeliła już tylko jednego gola. Warto jednak zaznaczyć, że goście z Opola nie przeprowadzili żadnej akcji ofensywnej w drugiej części. Wracając jednak do piątego gola dla legniczan, zdobywcą tego trafienie był Dawid Stanuszek.

Teraz przed Miedzią baraże o przyszłoroczny występ w MLJM.

Miedź Legnica – MOSiR Opole 5:1 (4:1)

Bramki dla Miedzi: 3 Borkowski, 16 Klisowski, 20 Sobkowiak, 37 Szpak, 60 Stanuszek.

Miedź II Legnica: Szawaryn -  Chudzik, Kocik, Czach, Lubieniecki, Szpak, Kram, Sobkowiak, Cukier, Borkowski, Klisowski.