Aktualności

Akademia

Młodzi zawodnicy Akademii Miedzi zagrali charytatywnie

11.03.2019, 13:57
Bardzo dobry weekend za podopiecznymi Krzysztofa Skrzypka. Zawodnicy Miedzi Legnica z rocznika 2009 oraz 2008 uczestniczyli w Charytatywnym Turnieju w Legnicy, którego celem była pomoc w zbiórce funduszy dla Beaty Radomskiej.

„Miedzianka” wystawiła dwa zespoły. Jako pierwsi swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2009. W rywalizacji każdy z każdym młodzi zawodnicy zajęli II. miejsce w klasyfikacji końcowej z bilansem 29 bramek zdobytych i 5 bramek straconych.

W jeszcze lepszych humorach byli zawodnicy z rocznika 2008, którzy w identycznej formie rozgrywek zwyciężyli w swojej kategorii. Podopieczni trenera Skrzypka zdobyli 15 bramek i… nie stracili ani jednej.

- Bardzo się cieszę małymi sukcesami chłopców. To bardzo ważne, zwłaszcza dla zawodników. Te chwile radości dodają im motywacji i chęci do dalszej pracy. Wierzę jednak, że tak jak nie byliśmy tak słabi, jak niektóre z naszych porażek, tak nie jesteśmy aż tak dobrzy, jak nasze obecne zwycięstwa. To proces, który cały czas trwa. Nadal mamy, nad czym pracować i tak też będziemy czynili – powiedział Krzysztof Skrzypek.

Warto także wspomnieć, że w roczniku 2009 Nikodem Pacanek otrzymał statuetkę dla najlepszego dryblera, natomiast w rocznik 2008 Bartłomiej Michalski został najlepszym strzelcem turnieju.

Miedź 2009: Sztyler Maciej, Skrzydliński Kacper, Głowacki Miłosz, Pacanek Nikodem, Radomski Oliwier, Michalski Adrian, Pawełek Hubert.

Miedź 2008: Bzdyk Gracjan, Janiak Michał, Małek Michał, Michalski Bartłomiej, Sawicki Oskar, Szlachetka Adam, Janduła Dominik.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/