Młodzicy demolują Chrobrego, trampkarze lepsi od Zagłębia

26.04.2018, 09:20

akademia-miedzi-nowe-logo.jpgWe wtorek i w środę rozegrano mecze w dolnośląskich ligach trampkarzy i młodzików a także w lidze okręgowej młodzików. Na trzy mecze drużyny Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dwa razy wygrały i poniosły jedną porażkę.

Cenne zwycięstwo na boisku rywala odnieśli trampkarze. Legniczanie w przekroju całego spotkania byli drużyną zdecydowanie lepszą. Już w pierwszych minutach mieli dwie znakomite okazję do zdobycia gola. Jednak to Zagłębie pierwsze wyszło na prowadzenie. Drużyna Krzysztofa Skrzypka, dobrze jednak zareagowała, konsekwentnie realizował swój plan i ostatecznie po golach Grabowskiego i Pindura zdobyła trzy punkty.

Dolnośląska Liga Trampkarzy:

Zagłębie Lubin – Miedź Legnica 1-2

Bramki: Grabowski, Pindur.

Spotkanie młodzików przeciwko Chrobremu nie miało większej historii. Nasz drużyna dominowała od pierwszej do ostatniej minuty. Drużyna Rafała Fościaka do przerwy wpakowała rywalowi trzy bramki i mogła być spokojna o losy spotkania. Po przerwie legniczanie nie spuścili z tonu i dołożyli kolejne 4 trafienia. Hat tricka w tym meczu zaliczył Drozdowski.

Okręgowa Liga Młodzików:

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 7:0 (3:0)

Bramki: Drozdowski 3, Umnicki, Kaczemba, Szczerbiak, Nowakowski.

Miedź: Sałek (45' Przybylski) Reczkowski, Kowalczyk, Nowakowski, Pietruń (40' Bas), Kaczemba, (45” Garbarek) – Szczerbiak, Umnicki (45' Inglot), Drozdowski.

Niestety na odwrotnym biegunie znaleźli się młodzicy występujący w DLM. Nasza drużyna miała wyraźnie słabszy dzień i uległa w Lubienie Zagłębiu aż 8-0.