Aktualności

Akademia

Najmłodsi dzielnie trenują w domu

18.04.2020, 13:34
Najmłodsze grupy szkoleniowe Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa nie przestają trenować. Wszyscy zawodnicy otrzymali filmy instruktażowe i mają za zadanie doskonalenie zwodów piłkarskich we własnych domach.

Fakt, że aktualnie nie odbywają się treningi żadnej z drużyn Akademii Miedzi nie wpływa znacząco na formę zawodników. Jeśli chodzi o najmłodszych piłkarzy, otrzymali oni specjalne zadania do realizacji w warunkach domowych. Materiał wideo z sekwencjami zwodów, które szkoleniowo prezentuje Marcin Garuch, trafił do wszystkich podopiecznych naszej akademii. Ich zadaniem było trenowanie dwóch wybranych zagrań w warunkach domowych.

- Wszyscy trenerzy mają za zadanie wyznaczyć pracę domową dla swoich grup. Plan obejmuje cały kwiecień. Treningi polegają na nauce zwodów, każdy z nich na prawą i lewą nogę - informuje Marcin Garuch, koordynator najmłodszych grup szkoleniowych w Akademii Miedzi.

Dzieci trenują codziennie poza niedzielą. Na koniec każdego z cykli rodzice wysyłają amatorskie filmy prezentujące wykonywane ćwiczenia szkoleniowcom.

- Jestem bardzo zadowolony i dumny z mojej drużyny, która bardzo ambitnie trenuje we własnych domach czy ogrodach. Chłopcy podchodzą do swoich zadań bardzo ambitnie i solidnie. W tym momencie nie możemy spotkać się wszyscy razem podczas normalnego treningu, ale dzięki zadaniom, które chłopcy otrzymali, mogą we własnych domach podnosić swoje umiejętności – mówi trener Bartłomiej Hamanowicz, opiekun drużyny 2012 Akademii Miedzi.

Poniżej prezentujemy krótki materiał wideo z treningów grupy 2012 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/