Aktualności

Biznes

Nowa energia w Klubie Biznesu Miedzi

23.01.2020, 14:45
Nowy rok w Klubie Biznesu Miedzi Legnica rozpoczął się z nową energią i nowymi możliwościami. Podczas styczniowego śniadania wystąpił właściciel Miedzi Andrzej Dadełło. Przedsiębiorcy nawiązali nowe kontakty, zyskali pomysły na zwiększenie sprzedaży i zmniejszanie kosztów działalności oraz poznali plany Partnerskich Klubów Biznesu na najbliższe miesiące.

- Klub piłkarski to także wymiar społeczny, a jednym z jego elementów jest właśnie klub biznesu, który jest platformą dla przedsiębiorców do rozwijania własnych biznesów. Na całym świecie różne są formuły funkcjonowania klubów. Jedną z zasad jest obowiązek udzielenia sobie wsparcia, kontaktów i pomocy – mówił Andrzej Dadełło. – To co udało nam się zbudować w Miedzi Legnica to ogromna wiarygodność. Jesteśmy klubem, który w tej chwili korzysta na tym, że jest wiarygodny. To jest ważne w biznesie, bo wiarygodność buduje się długo, a stracić można szybko – dodawał. Właściciel klubu krótko omówił także sportowe plany Miedzi na rundę wiosenną.

Biznes, sport, reklama i integracja to cechy, które wyróżniają Partnerskie Kluby Biznesu. Tradycyjnie w Hotelu Sękowski dopisała więc frekwencja. Pełna sala uczestników przywitała brawami nowe firmy. Pakiety powitalne odebrali przedstawiciele autoryzowanego dealera Forda RE-WO Lubin, agencji interaktywnej Idea4Me.pl oraz brokera ubezpieczeniowego RKB. Swoją umowę przedłużył także Hotel Sękowski.

Firma Toyota Nowakowski przedstawiła specjalną ofertę dla firm związanych ze sportem. Ma to związek również ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi w Tokio, których Toyota jest głównym sponsorem. Swoją ofertę zaprezentowała także firma Intel. Radosław Rogiewicz omówił plany Partnerskich Klubów Biznesu na 2020 rok. Wśród nich jest powołanie nowych klubów biznesu w Polsce, rozwój w Czechach oraz otwarcie się na rynek słowacki. Każdy z uczestników miał także okazję zaprezentować swoją firmę.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/