Aktualności

Klub

O lwie, który jeździł koleją, czyli Miedziak on tour

05.12.2018, 11:06
Zgodnie z zapowiedzią Lew Miedziak odbył podróż Kolejami Dolnośląskimi po naszym regionie. Oprócz tego, że pomagał konduktorom KD sprawdzać bilety pasażerów, to także rozdawał vouchery na wejściówki na mecz Miedzi Legnica z Lechią Gdańsk (17 grudnia, godz. 18.00).

Miedziak rozpoczął swoją podróż wcześnie rano w pociągu relacji Legnica – Wrocław. W stolicy województwa odwiedził Biuro Obsługi Klienta Kolei Dolnośląskich i po szybkiej kawie obrał kurs na czeski Lichkov. W Kamieńcu Ząbkowickim przesiadł się w kolejny pociąg. Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Strzegom – to większe miejscowości, przez które przejeżdżał Miedziak. Wszędzie spotykał się z miłymi reakcjami pasażerów. Na dworcu w Piławie Górnej przywitał go przedstawiciel tamtejszego fan clubu Miedzi.

W pociągach znalazło się paru gapowiczów, ale tylko takich, którzy nie mieli biletu na… mecz Miedzi z Lechią. Lew wręczał im vouchery, a także inne gadżety Miedzi i Kolei Dolnośląskich.

Osobom, które otrzymały od nas vouchery na mecz Miedzi, przypominamy, że należy je wymienić na bilety w Strefie Miedzi (I piętro Galerii Piastów) lub w dniu spotkania z Lechią w kasach stadionu.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/