Aktualności

Klub

Od czwartku sprzedaż biletów na derby z Chrobrym

24.09.2020, 11:00
Już w pierwszy weekend października na Stadionie im. Orła Białego szykuje się wielkie piłkarskie święto. W derbowym pojedynku Miedź podejmie Chrobrego Głogów w ramach 7 kolejki Fortuna 1 Ligi (sobota, 3 października, godz. 16:00). Na stronie bilety.miedzlegnica.eu od czwartku rusza sprzedaż biletów na spotkanie elektryzujące kibiców na całym Dolnym Śląsku. Pomocą techniczną przy zakupie służy obsługa Strefy Miedzi.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi w sprawie pandemii koronawirusa, obecnie mecze Miedzi na legnickim stadionie może oglądać maksymalnie 3000 widzów (udostępniamy co drugie krzesełko). Połowę tej puli, a więc 1500 miejsc wykupili karnetowicze. Od 24 września na stronie bilety.miedzlegnica.eu rusza sprzedaż biletów na mecz Miedzi z Chrobrym Głogów. Osobom mającym problem z zakupem biletu pomoc techniczną świadczy obsługa klubowego sklepu Strefa Miedzi, mieszczącego się przy ul. Wrocławskiej 43/1.

Jak się zalogować?

Jeśli w ciągu ostatnich 3-4 lat choć raz byłeś na meczu ligowym Miedzi, najprawdopodobniej Twój profil istnieje w bazie kibiców. W tej sytuacji do kupna biletu nie jest wymagana rejestracja, a jedynie zalogowanie się do konta. Jak to zrobić? Za hasło posłuży NAZWISKO (pisane wielkimi literami, bez użycia polskich znaków), a loginem będzie numer PESEL. Po zalogowaniu do systemu można zmienić hasło. Jeśli wybierasz się na mecz Miedzi po raz pierwszy, wówczas musisz zarejestrować się do systemu, aby móc kupować bilety online. 

Mecz w rygorze sanitarnym

Przypominamy, że mecz rozgrywany jest w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Udostępnione mogło być jedynie co drugie krzesełko. Przy wejściach na stadion znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odpowiednią odległość, również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach została ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego i nie są udostępniane punkty depozytowe. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – będziemy Państwa informować o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/