Aktualności

Klub

Od środy karnety w sprzedaży otwartej w Strefie Miedzi!

19.07.2017, 10:25

2017_Miedz_Legnica_-_GKS_Tychy__-_41.jpgW poniedziałek i wtorek posiadacze karnetów na Miedź z minionej rundy mogli skorzystać z prolongaty swojego miejsca na nowy sezon – zrobiło to prawie 400 osób. Od środy sprzedaż karnetów jest już otwarta dla wszystkich chętnych. Zapraszamy na zakupy do Strefy Miedzi!

Miedź rozpocznie ligową jesień w Legnicy już w sobotę 5 sierpnia o godz. 20.00 hitowym meczem z GKS Katowice. Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych! Sprzedaż karnetów jest prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2017:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/